Резултати такмичења из српског језика за средњошколце

Вести  ::  среда, 26.04.2017.  ::   Галеријa  ::   Прилози

На такмичењу из српског језика које је одржано 25. априла 2017. године учествовало је петнаесторо ученика четвртог разреда. Департман за српски језик Филозофског факултета у Нишу захваљује свим учесницима такмичења и њиховим предметним наставницима.

Победници I такмичења из српског језика на Филозофском факултету у Нишу су:

1. РИС М. АНЂЕЛА, Прва нишка гимназија "Стеван Сремац" (предметни наставник Валентина Андрејић Ристић)
  2. СТЕВАНОВИЋ Д. САЊА, Гимназија "Бора Станковић" (предметни наставник Ана Стевановић)
  3. ВУЧКОВИЋ Ј. АНЂЕЛИЈА, Гимназија "Бора Станковић" (предметни наставник Ана Стевановић)

Филозофски факултет у Нишу честита победницима такмичења и њиховим предметним наставницима – Валентини Андрејић Ристић и Ани Стевановић. Сви учесници такмичења могу погледати своје тестове у среду (26. априла 2017. године) од 12 до 14 часова у кабинету 402 (IV спрат).