Резултати такмичења из психологије за средњошколце

Вести  ::  уторак, 25.04.2017.  ::   Галеријa  ::   Прилози

Департман за Психологију, Филозофског факултета у Нишу се захваљује свим школама чији су ученици учествовали на такмичењу из психологије, које је одржано 22.4.2017. године.

Комисија је прегледала тестове знања и, са задовољством, објављује имена победника:

1. место - Вежић Марио, Гимназија Лесковац, Лесковац (IV разред)
  2. место - Ђорђевић Милица, Гимназија Бора Станковић, Врање (IV разред)
  3. местo - Јанковић Стефан, Гимназија Светозар Марковић, Сурдулица (IV разред).

Победник такмичења добија таблет, а другопласирани и трећепласирани књиге чији је издавач Филозофски факултет.

Такмичари и њихови наставници ће благовремено бити обавештени о термину свечаног уручења награда.

Ранг листу свих кандидата, са бројем освојених поена на тесту, можете наћи у прилогу.

У среду, 26. 4. 2017. године, од 14 до 15:30 часова у кабинету 425 (IV спрат) ученици могу да виде своје тестове.

Комисија

Проф др Љубиша Златановић