Студенти нашег факултета на Универзитету у Бамбергу

Вести  ::  понедељак, 20.02.2017.  ::   Галеријa

Др Андреас Ваје (Andreas Weihe), шеф Канцеларије за међународну сарадњу Универзитета Ото-Фридрих у Бамбергу, у Немачкој, недавно је примио студенте из Србије који тренутно бораве на датом универзитету у оквиру програма Еразмус плус.

Међу њима је било и троје студената нашег факултета, и то: Иван Стаменковић и Марија Милојковић, студенти докторских студија Филологије, и Александра Илић, студенткиња основних академских студија Англистике.

Др Ваје је похвалио студенте на постигнутим резултатима током протеклог семестра и истакао да њихови резултати обавезују дати универзитет да и даље настави сарадњу са нашим универзитетима, укључујући и Универзитет у Нишу.

Филозофски факултет у Нишу похваљује поменуте студенте и захваљује им на раду и труду који улажу, као и на томе што на тамошњем универзитету представљају наш факултет и универзитет у најбољем светлу.