Промоције Филозофског факултета у Белој Паланци, Пироту и Димитровграду

Вести  ::  петак, 25.11.2016.  ::   Галеријa

Представници Филозофског факултета настављају са промоцијом студијских програма и у оквиру промотивних активности посетили су гимназије у Белој Паланци, Пироту и Димитровграду.

Студијске програме, као и све њихове предности представили су продеканица доц. др Гордана Ђигић, као и представниви департмана за историју и филозофију – Милена Коцић и Иван Николић. Као и у осталим градовима, и у овим гимназијама владало је велико интересовање међу ученицима којима, како истичу, много значи што су представници једног од најпопуларнијег факултета посетили баш њихову школу и што су имали прилику да питају све што их интересује у вези са студијама. Иначе, велики број студената традиционално долази из ових места.

Тимови Филозофског факултета у наредном периоду посетиће и школе у Сомбору, Лесковцу, Алексинцу, Крагујевцу, Краљеву и бројним другим градовима како би ученицима из свих делова Србије уживо представили предности студирања на Филозофском факултету у Нишу.