Представа "И у добру и у злу" одиграна на Филозофском факултету

Факултетска дешавања  ::  уторак, 06.12.2022.  ::   Галеријa

Канцеларија за подршку студентима у сарадњи са Школом глуме Установе културе из Ћуприје, првог дана децембра, организовала је играње представе "И у добру и у злу" у Великом амфитеатру нашег Факултета. Ова тема проистекла је из текста Душка Радовића "Женски разговори". Говори о насиљу као свеприсутном друштвеном феномену како у везама, тако и породици и браку. Глумци из града на Раваници и Морави представили су се публици у најбољем светлу и кроз представу указали на тренутно горући проблем у нашем друштву. Након завршене представе кроз дебату са студентима, средњошколцима и наставним особљем факултета пробали да понуде нека решења. Овом представом Филозофски факултет је симболично обележио и стогодишњицу рођења великог Душка Радовића. Слике у галерији говоре више од речи...