Проглашени победници фото конкурса "Филозофски из мог угла"

Факултетска дешавања  ::  понедељак, 18.10.2021.  ::   Галеријa

Фото конкурс „Филозофски из мог угла“, који је Департман за комуникологију и новинарство организовао у оквиру обележавања педесетогодишњице постојања Филозофског факултета, добио је своје победнике.

На конкурс је пристигао велики број изузетно квалитетних фотографија зграде и дворишта Филозофског факултета. Трочлани жири, који су чинили доц. др Марија Вујовић, доц. др Душан Алексић и доц. др Невен Обрадовић, овако је распоредио награде:

Прва награду освојио је Алекса Ивић, студент Департмана за историју. Њему ће представници Управе Факултета уручити монитор, књиге у издању факултета и рекламни материјал.

Друга награда, која укључује екстерни хард диск, књиге у издању факултета и рекламни материјал, додељена је Наталији Милојевић, студенткињи на Департману за психологију.

Трећа награда припала је Даници Поповић, студенткињи Департмана за комуникологију и новинарство. Њој ће бити додељене књиге у издању факултета и рекламни материјал.

Добитници ће путем мејла бити обавештени о начину преузимања награда.
Честитамо победницима, а свим учесницима се захваљујемо на учешћу!