Потписан је уговор о сарадњи између Филозофског факултета у Нишу и Гимназије "Бора Станковић" у Врању

Вести  ::  четвртак, 27.05.2021.  ::   Галеријa

Између Филозофског факултета у Нишу и Гимназије "Бора Станковић" у Врању потписан је уговор о пословно-техничкој сарадњи, чиме је професионални однос ове две установе додатно учвршћен. Том приликом је у холу гимназије постављен и кутак Филозофског факултета, како би се ученици на што лакши и ефикаснији начин информисали о нашим студијским програмима. Деканица проф. др Наталија Јовановић и директорка школе Сузана Мишић Станковић истакле су да ће овај споразум, који је потписан на обострано задовољство, само учврстити постојећу сарадњу. Обављање стручне праксе, едукације, заједнички програми и активности у области науке и образовања само су неки од аспеката који ће у будућности бити додатно унапређени.