Одржана онлајн дискусија „Пандемија и филозофија"

Факултетска дешавања  ::  уторак, 11.05.2021.  ::   Галеријa

У организацији Департмана за филозофију у Нишу, у петак, 7. маја, одржана је онлајн дискусија „Пандемија и филозофија“ посвећена филозофски релевантним аспектима пандемије вируса ковид-19. О овоме је дискутовало осморо саговорника који су у протеклих годину дана за Филоблог писали о различим темама везаним за пандемију. Поред наставника и студената са Департмана за филозофију, међу излагачима је било и филозофа, преводилаца и публициста, а како је разговор био отворен за јавност, у њему су узели учешћа и студенти и сарадници других департмана, као и средњошколци заинтересовани за студије филозофије.

Ова дискусија је била последњи у низу догађаја у Недељи Департмана за филозофију на нашем Факултету.