Регионално такмичење ученика средњих школа из социологије

Факултетска дешавања  ::  уторак, 09.03.2021.  ::   Прилози

За овогодишње регионално такмичење ученика средњих школа из социологије на тему "Пандемија вируса COVID-19 као друштвени изазов" у Нишу је пристигло готово 25 такмичарских радова. Комисија је изабрала следеће финалисте који настављају даље такмичење:

1. Анђела Михајловић, "Истраживање породичних односа у времену пандемије из женског угла - шта се дешава када се скину маске?" (Сокобања, СШ "Бранислав Нушић")
  2. Никола Коцић, "Образовање у пандемији Ковида - 19: будућност образовања" (Ниш, "Гимназија 9. мај")
  3. Жарко Голубовић, "Ксенофобија у ери Корона вируса" (Ниш, "Гимназија 9. мај")

Такмичарске радове процењивала је комисија у следећем саставу:

1. др Драган Тодоровић, ванредни професор Филозофског факултета Универзитета у Нишу;
  2. др Лела Милошевић Радуловић, ванредна професорка Филозофског факултета Универзитета у Нишу;
  3. др Нина Павловић, асистенткиња Филозофског факултета Универзитета у Нишу;

Извештај писала,

Александра Николајевић,
Кооринаторка регионалног такмичења ученика средњих школа из социологије