Представљање студијских програма Филозофског факултета у Нишу на Гете институту у Београду

Најаве  ::  понедељак, 02.12.2019.  ::   Галеријa

Филозофски факултет је највећи факултет Универзитета у Нишу и један од неколико факултета у Србији за којим влада највеће интересовање будућих студената. Према рангирању Центра за светске универзитетске ранг листе, Универзитет у Нишу је међу 7% најбољих светских универзитета. То је и један од 3 најбоља и највећа српска универзитета.

Дођите и у разговору са професорима, асистентима и студентима Филозофског факултета сазнајте:

- Зашто је добро студирати у Нишу? Зашто студирати на Филозофском? Које врсте студија постоје? Како се уписати? Како изгледају студије? Шта се учи на студијама? Где могу да радим кад завршим студије? Добијте одговоре на све друге ствари које вас интересују.

Приче неких од наших бивших студената налазе се у галерији испод овог текста. Уколико желите да им се придружите, чекамо вас у петак, 6. децембра, од 11 до 16 сати на Гете институту у Београду (Кнез Михаилова 50).

Добро дошли!