Одржана радионица „Социјална правда“ у оквиру Недеље Департмана за социологију

Факултетска дешавања  ::  понедељак, 25.02.2019.  ::   Галеријa

У оквиру обележавања Недеље департмана за социологију дана 21.2.2019. одржана је радионица ,,Социјална правда" у сарадњи са Удружењем Оптим-Ум.

Модераторке Дијана Милошевић и Јелена Рељић, чланице удружења Оптим-Ум и студенткиње треће године социологије су кроз дискусију, тимске задатке и игре представиле концепт социјалне правде на приступачан, занимљив и забаван начин. Учесници/е су имали/е прилике да се на занимљив и креативан начин, кроз практичне активности, упознају са појмом социјалне правде, основним проблемима савременог друштва и улоге социолога и социолошкиња у превазилажењу тих проблема. Захваљујемо учесницима и удружењу Оптим-Ум на доприносу у обележавању Недеље нашег департмана.

Подсећамо ученике/це средњих школа да је рок за учешће у такмичењу поводом Светског дана социјалне правде продужен до 1. марта.

За више информација пратите страницу нашег департмана на Фејсбуку и Инстаграму