Позив за учешће у пројекту #ДигиталнаКаријера

Најаве  ::  четвртак, 17.05.2018.  ::   Прилози

Први велики национални пројекат у организацији Нетокрације Србија под називом #ДигиталнаКаријера стартује у Нишу на Економском факултету 22. маја у 14 часова, са циљем да студенте завршних година упозна са светом дигиталне економије и модерним радним окружењем.

Учесници ће имати прилику да слушају о дигиталном маркетингу, web developmentu и дигитализацији финансијске индустрије, а улаз је бесплатан за све заинтересоване.

Концепт #ДигиталнеКаријере је једноставан. Идеја је да се споје локални хероји из дигиталне заједнице са студентима који ће имати прилику да се упознају са потребама данашњих послодаваца и дигиталним вештинама, а предавачи ће говорити о свом развојном путу и пружити студентима јасан увид у знања и алате потребне за успешну дигиталну каријеру.

Учеснике семинара очекују и сертификати, а сви детаљи налазе су у прилогу овог текста.