Конкурс за најбољи слоган

Факултетска дешавања  ::  понедељак, 11.09.2017.

Филозофски факултет у Нишу

Канцеларија за подршку студентима и

Служба за односе са јавношћу објављују

КОНКУРС ЗА НАЈБОЉИ СЛОГАН ЗА ПРЕДСТОЈЕЋУ ПРОМОТИВНУ КАМПАЊУ ФИЛОЗОФСКОГ ФАКУЛТЕТА У НИШУ

Поводом предстојећих промотивних активности намењених матурантима и будућим студентима, Филозофски факултет у Нишу, Канцеларија за подршку студентима и Служба за односе са јавношћу објављују конкурс за најбољи слоган који ће пратити ову кампању.

На конкурсу могу учествовати сви студенти Филозофског факултета у Нишу, а изабрани слоган биће коришћен у промотивним материјалима, медијима, промоцијама у средњим школама, аудио и видео записима, као и другим активностима везаним за упис школске 2018/2019. године.

Потребно је да слоган буде оригиналан, занимљив и мотивишући за будуће студенте.

Конкурс је отворен до 24. септембра 2017. године, а своје предлоге можете слати на адресу:

Уз предлог слогана, потребно је написати име и презиме, студијски програм и број индекса.

Одлуку о најбољем слогану донеће комисија у следећем саставу:

• Проф. др Наталија Јовановић, Декан Филозофског факултета у Нишу
  • Проф. др Марина Јањић, Управник Департмана за српски језик
  • Доц. др Небојша Милићевић, Управник Департмана за психологију
  • Душан Алексић, Портпарол Филозофског факултета у Нишу
  • Дарко Јовановић, графички дизајнер

За победника конкурса обезбеђене су вредне награде! Очекујемо ваше пријаве!