Дан отворених врата

Вести  ::  петак, 28.04.2017.

Поводом предстојећег уписа на основне академске студије, Филозофски факултет ће у петак, 12. маја, од 19 часова организовати Дан отворених врата за све заинтересоване ученике који ове године планирају да упишу факултет.

Ово ће бити прилика за будуће бруцоше да добију све потребне информације о акредитованим студијским програмима који се реализују на Факултету као и да, из прве руке, кроз директну комуникацију са наставницима и сарадницима, добију одговоре на сва питања.

У оквиру Дана отворених врата биће свечана додела награда средњошколцима који су постигли најбоље резултате на бројним такмичењима организованим од стране департмана Факултета. Будуће бруцоше очекују и нека изненађења.

Филозофски факултет позива све заинтересоване да искористе прилику и посете Дан отворених врата Филозофског факултета како би сазнали све жељене информације и како би се лакше одлучили за избор будуће професије.