Стипендије ЕРАЗМУС+ програма

Вести  ::  петак, 02.09.2016.  ::   Прилози

У оквиру Програма Erasmus+ 2015–2017 (Erasmus+ International Credit Mobility/Mobilité Internationale de Crédits) отворен је Конкурс за стипендирање студијског боравка студената и наставника Универзитета у Нишу на Универзитету у Бордоу, Француска (Висока школа за образовање наставника) (Université de Bordeaux, France, ESPE).

Детаљне информације о условима пријаве на Конкурс, процедури Конкурса, документима потребним за пријаву на Конкурс, као и о критеријумима за избор стипендиста налазе се у тексту Конкурса и у приложеним документима:

1. Staff, Nastavnici - Kit de mobilité d’enseignement E+ KA1,
  2. Staff, Nastavnici - Kit de mobilité de formation E+ KA1.

Документ са формуларима које ће попуњавати студенти-кандидати (Students/Etudiants - Kit de mobilités d'études E+ KA1) биће доступан у електронској верзији на сајту Филозофског факултета почетком октобра 2016. године.