Свечани пријем студената прве године

Вести  ::  четвртак, 17.09.2015.

Свечани пријем студената уписаних у прву годину основних академских студија на Филозофском факултету у Нишу у школској 2015/2016. години обавиће се у УТОРАК, 29.09.2015. године, у просторијама Факултета, Улица Ћирила и Методија број 2, према следећем распореду:

1. У 10.00 сати за студенте Студијских програма Основних академских студија АНГЛИСТИКЕ, ПЕДАГОГИЈЕ и ФРАНЦУСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ у амфитеатру 301, III спрат.

Након поздравне речи Декана Факултета, односно свечаног пријема студената, извршиће се уручење индекса студентима по департманима, у слушаоницама и у времену како следи:

• За студенте Студијског програма АНГЛИСТИКА у амфитеатру 301, III спрат у 10.15
  • За студенте Студијског програма ПЕДАГОГИЈА у слушаоници бр. 304, III спрат у 10.15
  • За студенте Студијског програма ФРАНЦУСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ у слушаоници бр. 303, III спрат у 10.15

2. У 10.30 сати за студенте Студијских програма програма Основних академских студија НОВИНАРСТВА и КОМУНИЦИРАЊЕ И ОДНОСИ СА ЈАВНОШЋУ, у амфитеатру 21, приземље.

3. У 11.00 сати за студенте Студијских програма Основих академских студија СРБИСТИКЕ, ИСТОРИЈЕ и ФИЛОЗОФИЈЕ, у амфитеатру 301, III спрат.

• За студенте Студијског програма СРБИСТИКА у амфитеатру 301, III спрат у 11.15
  • За студенте Студијског програма ИСТОРИЈА у слушаоници 305, III спрат у 11.15
  • За студенте Студијског програма ФИЛОЗОФИЈА у слушаоници бр. 303, III спрат у 11.15

4. У 12.00 сати за студенте Студијских програма Основних академских студија ПСИХОЛОГИЈЕ, СОЦИОЛОГИЈЕ и РУСКОГ ЈЕЗИКА И КЊИЖЕВНОСТИ, у амфитеатру 301, III спрат.

• За студенте Студијског програма ПСИХОЛОГИЈА у амфитеатру 301, III спрат у 12.15
  • За студенте Студијског програма СОЦИОЛОГИЈА у слушаоници бр. 302, III спрат у 12.15
  • За студенте Студијског програма РУСКИ ЈЕЗИК И КЊИЖЕВНОСТ у слушаоници бр. 303, III спрат у 12.15

Пре уручења индекса, управници департмана упознаће студенте са условима студирања, са њиховим правима и обавезама и даће друге потребне информације.

Настава на свим департманима, за студенте СВИХ ГОДИНА основних академских студија, почиње у понедељак, 12. октобра 2015. године, а према распореду часова који ће бити истакнут на огласним таблама и web порталу Факултета.

Позивају се сви студенти прве године основних академских студија, као и сви наставници и сарадници Факултета, да присуствују свечаном пријему студената.