Награђени основци, средњошколци и наставници за такмичења из страних језика

Вести  ::  среда, 22.05.2024.

Након што је Филозофски факултет у Нишу био домаћин овогодишњег окружног такмичења из страних језика за ученике средњих школа, Факултет је још једном угостио ученике, наставнике и професоре у понедењак 20. маја 2024. године, како би овом приликом и сви професори добили захвалнице за свој допринос у раду са ученицима који су учествовали на такмичењу нишавског округа.

Свечана додела диплома и захвалница приређена је и за учеснике Републичког такмичења из енглеског језика, за 7. и 8. разред основних школа, као и за све средњошколце који су учествовали на овом такмичењу. Овом приликом присутнима се обратила др Данијела Љубојевић, главна координаторка такмичења Друштва за стране језике и књижевности Србије, која је такође и научни сарадник на Институту за педагошка истраживања.

Позивају се сви професори и наставници да, уколико нису преузели дипломе за своје ученике или имају нека питања, пишу на имејл адресу .