Онлајн предавање за средњошколце "Дигитални материјали за самостално учење немачког језика"

Вести  ::  понедељак, 13.05.2024.

Департман за немачки језик и књижевност организује онлајн предавање за средњошколце Дигитални материјали за самостално учење немачког језикаПредавање ће се одржати у понедељак 20. маја 2024. у 20 часова (на платформи Google Meet).

На предавању ћете сазнати како пронаћи адекватне материјале и изворе за учење немачког језика на интернету, по којим критеријумима одредити квалитет и извршити одабир материјала за различите нивое знања, како тестирати своје знање, како усвојити лексику и који су најбољи онлајн речници, како увежбати граматику и развити пасивне и активне вештине.

Предавање ће одржати стручњаци за област германистичке лингвистике и методике др Марина Ђукић Мирзајанц и мср Невенка Јанковић, а обавезна је пријава на: . Сви пријављени ће на мејл добити линк до видео позива.