Проглашени победници конкурса за најбољи есеј и фотографију Департмана за комуникологију и новинарство

Вести  ::  понедељак, 08.05.2023.

Драги средњошколци и студенти,

Обавештавамо вас о резултатима и победницима конкурса за најбољи есеј и документарну фотографију које је објавио Департман за комуникологију у оквиру своје Недеље департмана.

За оцењивање средњошколских есеја на конкурсу „Утицај вештачке интелигенције на креирање медијског садржаја“ задужен је био трочлани жири који су чинили др Велибор Петковић, Тамара Тасић и Неда Нецић. Жири је прогласио најбољим есеј Емилије Павловић, ученице Гимназије у Крушевцу. Ауторка есеја награђена је екстерним хард-диском и ослобађањем плаћања накнаде за упис, уколико оствари право на упис након извршеног рангирања.

Трочлани жири задужен за оцењивање студентских документарних фотографија на конкурсу „300 година Нишке тврђаве“ који су чинили доц. др Марија Вујовић, Илија Милосављевић и Јована Трајковић је прогласио најбољом фотографију студенткиње Ање Савић, са Департмана за комуникологију и новинарство.

Добитници ће благовремено бити обавештени о начину на који могу да преузму награду и сертификат о учешћу.

Честитамо победницима и захваљујемо се свима на учешћу!