Гостовање Борка Петровића на Филозофском факултету

Вести  ::  петак, 10.02.2023.  ::   Прилози

Задовољство нам је да најавимо да ће Борко Петровић, који је на прошлогодишњим Global Teacher Awards у Њу Делхију проглашен за најбољег наставника на свету, бити гост Филозофског факултета у Нишу.

Борко је наш бивши студент и алумни Департмана за англистику, а међу бројним признањима у његовој наставничкој каријери издвајају се и награде за најбољег едукатора Србије и најбољег наставника Балкана. Тренутно је запослен као наставник енглеског језика у основној школи "Стеван Јаковљевић" и Гимназији у Параћину.

Он ће Филозофски факултет посетити 14. фебруара, када ће са студентима и студенткињама разговарати о методама које користи као наставник енглеског језика, свом искуству у раду, а имаћете прилику и да чујете савете о томе како активно учити, радити на себи у професионалном и личном смислу.

Чекамо вас у амфитеатру 21 у 12.00.