Резултати такмичења из психологије за средњошколце

Вести  ::  среда, 13.04.2022.  ::   Прилози

Департман за Психологију Филозофског факултета у Нишу се захваљује свим школама чији су ученици учествовали на такмичењу из психологије, које је одржано 9.4.2022. године.

Комисија је прегледала тестове знања и са задовољством објављује имена победника:

1. место – Tара Стојковић, Гимназија Светозар Марковић, Ниш (II разред)

2. место – Никола Павловић, Гимназија Бора Станковић, Ниш (II разред)

3. местo – Невена Цветановић, Друга крагујевачка гимназија, Крагујевац (II разред).

Победница такмичења је ослобођена плаћања накнаде за полагање пријемног испита и припремне наставе и добија екстерни хард диск, књиге у издању Филозофског факултета и брендирани материjал; другопласирани је ослобођен плаћања накнаде за похађање припремне наставе, добија књиге у издању Филозофског факултета и брендирани материјал (уколико припремна настава буде бесплатна, награда ће бити ослобађање плаћања накнаде за полагање пријемног испита); трећепласирана добија књиге у издању Филозофског факултета и брендирани материјал.

Најбоље пласирани такмичари ће благовремено бити обавештени о термину уручења награда. Награде које се односе на ослобађање плаћања наканаде полагања пријемног испита/припремне наставе ће важити у тренутку полагања пријемног испита/похађања припремне наставе.

Ранг листу свих кандидата са бројем освојених поена на тесту можете наћи у прилогу.

Комисија

Доц. др Милица Тошић Радев