Серија виртуелних предавања на Департману за англистику

Факултетска дешавања  ::  среда, 10.11.2021.  ::   Прилози

Департман за англистику Филозофског факултета у Нишу позива вас да присуствујете виртуелним предавањима која ће се одржати у периоду од 30. октобра до 25. децембра 2021. године. Позив је пре свега намењен средњошколцима и студентима, али и свима који су заинтересовани да се укључе. Више детаља можете наћи у даљем тексту и распореду предавања у прилогу.

Очекујемо вас!

Распоред предавања:

30. ОКТОБАР, од 18.00
Доц. др. Ана Коцић Станковић одржаће предавање под називом DOING AMERICAN STUDIES: SALEM WITCH TRIALS.
Google Meet link: meet.google.com/trh-nvkv-jjn

17. НОВЕМБАР, од 18.00
Проф. др Владимир Јовановић одржаће предавање под називом: WORDS AND WORDPLAY: LANGUAGE AS ENTERTAINMENT.
Google Meet link: meet.google.com/ssu-jwro-mke

25. НОВЕМБАР, од 18.00
Проф. др Данијела Петковић одржаће предавање под називом: SURVEILLANCE AND RESISTANCE IN CAPTAIN AMERICA: WINTER SOLDIER.
Google Meet link: meet.google.com/oia-fooc-sgb

9. ДЕЦЕМБАР, од 18.00
Проф. др Владан Павловић одржаће предавање под називом: NEWSPAPER CARTOONS AND OTHER FUN STUFF THROUGH THE LINGUISTIC LOOKING GLASS.
Google Meet link: meet.google.com/xoq-usvz-hhi

23. ДЕЦЕМБАР, од 18.00
Проф. др Душан Стаменковић одржаће предавање под називом: SCIENCE AND VIDEO GAMES: AN UNUSUAL FRIENDSHIP.
Google Meet link: meet.google.com/fmb-bjcy-rgu

25. ДЕЦЕМБАР, од 18.00
Проф. др Милена Каличанин одржаће предавање под називом SHAKESPEARE IN LOVE.
Google Meet link: meet.google.com/qgt-ufnm-iex