Нишки културни центар поклонио књиге Филозофском факултету поводом Дана словенске писмености

Вести  ::  среда, 26.05.2021.  ::   Галеријa

Поводом Дана словенске писмености и културе, који се обележава 24. маја, Нишки културни центар поклонио је Филозофском факултету стотинак књига и часописа чији су они издавачи а које су првенствено намењене студијским програмима који школују филолошке профиле. Срђан Савић, директор Нишког културног центра, који је испред ове институције уручио донацију, истако је да је уверен да ће студентима и наставном особљу нарочито бити занимљиви часописи који покривају многе области које се изучавају на факултету. На састанку са деканицом, проф. др Наталијом Јовановић, било је речи о досадашњој сарадњи ове две институције, као и о плановима за даљу сарадњу и реализацију заједничких активности.