Резултати такмичења за средњошколце из психологије

Вести  ::  петак, 14.05.2021.  ::   Прилози

Департман за Психологију Филозофског факултета у Нишу се захваљује свим школама чији су ученици учествовали на такмичењу из психологије, које је одржано 8.5.2021. године.

Комисија је прегледала тестове знања и са задовољством објављује имена победника:

1. место – Михајло Миљковић, Гимназија Светозар Марковић, Ниш (IV разред)
2. место – Тања Видовић, Средња медицинска школа др Ружица Рип, Сомбор (IV разред)
3. местo – Даница Јовановић, Медицинска школа, Лесковац (IV разред).

Победник такмичења ослобођен је накнаде за полагање пријемног испита и добија екстерни хард диск, другопласирана је ослобођена накнаде за полагање пријемног испита, а трећепласирана добија књиге издања Филозофског факултета у Нишу.

Најбоље пласирани такмичари ће благовремено бити обавештени о термину уручења награда.

Ранг листу свих кандидата са бројем освојених поена на тесту можете наћи у прилогу.

Комисија
проф. др Душан Тодоровић