Проглашени победници конкурса виртуелне Недеље Департмана за комуникологију и новинарство

Факултетска дешавања  ::  субота, 08.05.2021.

У оквиру виртуелне недеље Департмана за комуникологију и новинарство, одржане у периоду од 5. до 8. маја, ученици средњих школа имали су прилику да учествују на конкурсу за најбољи есеј на тему „Медији и пандемија“, као и на конкурсу за најбољу документарну фотографију на тему „Напуштени објекти Нишавског округа“.

Одлуком трочланог жириja у саставу: проф. др Ивана Стојановић Прелевић, Јована Трајковић и Илија Милосављевић, за најбољи есеј програшен је текст „Медији и Пандемија“, Горана Милетића, ученика Техничке школе из Књажевца.

Жири задужен за оцењивање приспелих фотографија који су чиниле доц. др Марија Вујовић, доц. др Наташа Симеуновић Бајић и Неда Нецић прогласио је  најбољом фотографију „Црни и бели поглед“ Кристине Митровић, ученице пиротске Гимназије.

Ученици чији су радови проглашени најбољим биће ослобођени плаћања пријемног испита. Победнички текст и фотографију можете наћи на блогу факултета и Фејсбук и Инстаграм профилу Департмана за комуникологију и новинарство.

Честитамо победницима и захваљујемо се свим ученицима на учешћу!