Онлајн недеља Департмана за социологију

Факултетска дешавања  ::  четвртак, 05.11.2020.

Департман за социологију вас позива да учествујете у онлајн недељи департмана која ће се одржати од 9 до 13. новембра. Позив је, пре свега, упућен средњошколцима, али могу се пријавити сви који су заинтересовани за наведене теме

Програм:

9. 11. у 12:00 предавање „Како се размишља о девијантима“, др Немања Крстић. Пријаве за учешће на адресу:

12. 11. у 14:00 трибина „Како изгледа студирати социологију?“, модератори: Милош Јовановић, Нина Павловић. Пријаве за учешће на адресу:

Позив за есеје ученика и ученица средњих школа, на тему „Друштво и COVID-19: изазови, одговори, могуће последице“. Позив је отворен до 20.11.2020. Есеје можете доставити на мејл: Најбољи есеји биће награђени и објављени на блогу Филозофског факултета.

Заинтересовани за учешће у догађајима могу да се пријаве на наведене адресе до недеље, 8. 11.  У мејлу наведите име, презиме, разред и средњу школу коју похађате.