Google Translate

Интерактивне онлајн креативне радионице француског језика за ученике четврте године

Најаве  ::  понедељак, 13.04.2020.

Департман за француски језик Филозофског факултета у Нишу организује интерактивне онлајн креативне радионице француског језика за ученике четврте године гимназија/средњих школа, у среду, 22. априла, путем апликације Google Meet.  Радионице ће бити одржане у два термина, од 18:00 до 18:45 и од 19:00 до 19:45, а заинтересовани се могу пријавити за једну од њих или обе. Пријаве се шаљу на мејл  и треба да садрже: име, презиме, назив школе, место, e-mail адресу и име и презиме професора француског језика. Рок за пријаву је 21. април. Важно је да учесници имају gmail  налог како би могли да приступе платформи Google Meet.