Дан отворених врата - Питајте наше студенте!

Најаве  ::  среда, 20.11.2019.

Драги будући студенти,

Позивамо вас на други Дан отворених врата Филозофског факултета у Нишу у овој школској години који ће бити организован у уторак, 26. новембра, од 19 сати.

На улазу ће вас сачекати студенти волонтери који ће вас упознати са зградом и спровести до представника жељених студијских програма.

Сазнајте све о свим студијским програмима од оних који су већ прошли оно што вас очекује - ваших будућих колега студената. Упамтите - не постоје сувишна питања! Ово је идеална прилика да се у неформалној атмосфери, без треме и страха, информишите о пријемним испитима, предметима, условим студирања, наставницима и сарадницима, (тешким) испитима, ваннаставним активностима, о томе какав је Ниш за живот итд. Уверите се да факултет није баук!

Ту смо да вам помогнемо да разрешите све недоумице, да вам помогнемо да направите прави избор, да вам што више олакшамо припреме за студије.

Добро дошли!

Распоред: