Дани јавних политика у Нишу

Најаве  ::  петак, 11.10.2019.

Група за анализу и креирање јавних политика уз подршку Фондације Конрад Аденауер, Владе Швајцарске, Филозофског факултета Универзитета у Нишу и Департмана за социјалну политику и социјални рад Филозофског факултета Универзитета у Нишу, објављују конкурс за учеснике/це Дана јавних политика у Нишу који ће бити одржани на Филозофском факултету (сала 434, IV спрат) 18. и 19. октобра 2019. године од 10 до 17 часова.

Теме Дана јавних политика у Нишу биће: партиципација младих у процесима доношења одлука, јавно-приватна партнерства у Републици Србији – примери добре праксе и научене лекције, успешни примери локалних политика, итд.

Право да се пријаве на конкурс имају дипломци и студенти/студенткиње свих акредитованих факултета у Републици Србији, представници организација цивилног друштва, доносиоци одлука и активисти/киње политичких партија.

За пријаву на конкурс потребно је да попуните овај формулар

Учешће на Данима јавних политика је бесплатно. Учесници ће по завршетку добити сертификат. Број учесника је ограничен.

Рок за пријаве је уторак 15. октобар, у 23:59 часова. Накнадне и непотпуне пријаве неће бити разматране.

За сва додатна питања у вези са конкурсом и Данима јавних политика контактирајте организаторе на: