Дан отворених врата 3. априла

Најаве  ::  четвртак, 28.03.2019.

Драги будући студенти,

Позивамо вас на још један Дан отворених врата Филозофског факултета у Нишу који ће бити организован у среду, 3. априла, од 19 сати.

С обзиром на то да нудимо велики број атрактивних студијских програма и овога пута припремили смо мини сајам образовања. Након уводног дела у амфитеатру у приземљу, моћи ћете да обиђете штандове у холу факултета где ће вас сачекати представници сваког програма појединачно. Зато, искористите прилику да у директном разговору и пријатној атмосфери сазнате све што вас занима у вези са студијама, пријемним испитима, студентским активностима итд. директно од ваших будућих наставника, сарадника, али и колега студената.

Ту смо да вам помогнемо да разрешите све недоумице, да направите прави избор, да вам што више олакшамо припреме за студије. Уверите се да факултет није баук!

Осим тога, за све наше госте тог дана припремили смо низ забавних и интерактивних садржаја:

• Имаћете прилику да разговарате на енглеском, немачком, руском и француском са нашим студентима у полиглот клубу;
  • "Прошетајте" кроз вредне историјске мапе града Ниша;
  • Учествујте у квизу знања и погледајте интерактивну поставку Вука Караџића у облику холограма;
  • Добићете прилику да мало "филозофирате" са нашим студентима користећи питања из апликације коју смо направили;
  • Кроз низ тестова, педагошких, психолошких и социолошких, научите нешто ново о себи;
  • Са нашим студентимa социјалне политике и социјалног рада разговарајте о разним акцијама које смо већ покренули и које тек планирамо.

Добро дошли на Филозофски факултет!