Конкурс за избор најбоље методичке припреме

Факултетска дешавања  ::  уторак, 04.12.2018.

ФИЛОЗОФСКИ ФАКУЛТЕТ У НИШУ

ЦЕНТАР ЗА ПРОФЕСИОНАЛНО УСАВРШАВАЊЕ

РАСПИСУЈЕ

НАГРАДНИ КОНКУРС

ЗА ИЗБОР НАЈБОЉЕ МЕТОДИЧКЕ ПРИПРЕМЕ

Право учешћа на конкурсу имају наставници предметне наставе из области филологије и друштвено-хуманистичких наука, запослени у основним и средњим школама.

Пожељно је да методичка припрема (опис примера добре праксе) не буде дужа од 16 страна.

Радови се шаљу под шифром коју одређује аутор, а у посебној коверти која се доставља уз рад треба да стоји решење шифре, као и подаци о аутору - име и презиме, назив школе у којој је запослен, адреса, контакт телефон и имејл.

Радови се шаљу искључиво у штампаној форми, на адресу: Центар за професионално усавршавање Филозофског факулета у Нишу (с назнаком „за методички конкурс“), Ћирила и Методија 2, 18000 Ниш.

Рок за слање радова је 15. јануар 2019. године.

Имена награђених биће објављена на сајту Филозофског факултета 24. јануара 2019.

Учесници конкурса добиће потврде о учешћу, изабране методичке припреме биће публиковане, а за три најбоље припреме из обе категорије (филолошке и друштвене) обезбеђене су вредне награде, које ће бити уручене на Светосавској академији 28. јануара 2019. године на Филозофском факултету у Нишу.

За додатне информације можете се обратити мејлом на адресу: