Канцеларија за подршку студентима

Најаве  ::  четвртак, 01.03.2018.

Драги будући бруцоши,

уколико имате недоумице, питања или неки проблем, Филозофски факултет је увек ту да вам помогне.

Прва врата на која треба да закуцате су врата Канцеларије за подршку студентима која је формирана како би пружила сваку врсту подршке и будућим и активним студентима. Канцеларија је отворена од понедељка до петка од 8:00-15:00 часова  (канцеларија 22 у приземљу), а можете се обратити и путем електронске поште на

Увек се можете обратити Весни Милутиновић која ће вам помоћи не само у решавању проблема, већ и да лакше пребродите трему приликом полагања пријемног испита, јер Канцеларија организује радионице и разне активности са циљем подршке студентима у многим аспектима.

За вас су, наравно, ту и ваше будуће колегинице и колеге, активни студенти, са којима ће вас Канцеларија повезати како бисте из прве руке добили све неопходне информације о студирању и о студентском животу уопште.

Желимо вам пуно среће приликом уписа, а очекујемо вас у Канцеларији за све што буде требало.