Најава Трећег НЕЛТА феста

Најаве  ::  уторак, 15.05.2018.  ::   Прилози

Удружење наставника енглеског језика Ниша – НЕЛТА са задовољством позива на Трећи НЕЛТА Театар фест, фестивал представа на енглеском и другим страним језицима ученика основних и средњих школа, који ће се одржати у петак, 18. маја 2018. године, од 17 до 21 часа у малој сали Дома Војске.

Циљ фестивала је промоција учења страних језика, и представљање резултата рада наставника страних језика и њихових ученика широј друштвеној заједници. То је такође прилика да основне и средње школе покажу и своје друге квалитете сем академских.

Фестивал и ове године има хуманитарни карактер – прикупљамо средства за лечење мале Петре Вјештице - и свака помоћ је добродошла.

НЕЛТА Фестивал је део месеца промоције Департмана за англистику, а у прилогу је програм фестивала.