Активности на факултету у периоду реализовања пријемних испита за ОАС 2022/2023.

Одлуке и обавештења  ::  понедељак, 20.06.2022.

Обавештавају се сви наставници и сарадници, као и сви студенти Филозофског факултета у Нишу, да у периоду од 27. јуна у 8.00 сати до 1. јула 2022. године у 14.00 сати, у коме се на Факултету реализују пријемни испити за упис у прву годину основних академских студија, неће бити других активности на Факултету.

То значи да ће се испити заказани у терминима који спадају у назначени период, или одржати онлајн, или ће бити одложени за други термин у периоду од 4. до 8. јула 2022. године. Начин, односно термин реализације ових испита биће назначен у распореду испита на сајту Факултета.

У периоду у коме се одржавају пријемни испити неће бити могуће нити консултације, усмени испити на Факултету, као ни одбране завршних и мастер радова и докторских дисертација. Такође, рад свих служби са студентима и другим странкама неће се одвијати уживо. У вези са хитним захтевима, студенти се могу обраћати службама телефоном или имејлом.