Семинар „Савремене технике предавања руског језика као страног“

Семинари  ::  среда, 04.05.2016.
Датум почетка
петак, 06 мај 2016
Котизација
Не
Износ котизације
-
Контакт адреса електронске поште
-

У организацији Департмана за руски језик и књижевност Филозофског факултета у Нишу и организације „Руска хуманитарна мисија“ 6. и 7. маја 2016. год. одржаће се методички семинар за наставнике и студенте руског језика и књижевности. Предавач је проф. др Шаклеин Виктор Михајлович, управник катедре за руски језик као страни Руског универзитета Дружба народов у Москви. Почетак је предвиђен за 11 сати на Филозофском факултету у Нишу у сали бр. 434, IV спрат.

Семинар је бесплатан, а за полазнике су обезбеђени сертификати о учешћу (6 сати по дану)

Программа

«Современные технологии преподавания русского языка как иностранного». Республика Сербия, г. Ниш (Философский факультет)

1. Лингвокультурологический аспект изучения и преподавания русского языка в иностранной аудитории